خرید ترازو در اصفهان

گروه بازگانی تافر به عنوان نمانده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش برندهای معروف و خوشنام صنعت توزین از قبیل ترازوی محک، ترازوی رادین، ترازوی توزین صدر و … سعی دارد تا تجربه خرید از نمایندگی را به صورت اینترنتی و حضوری میسر کند و بتواند در نوع خود کامل‌ترین نمایندگی همه برندهای مطرح باشد. اگر تمایل دارید خرید ترازو در اصفهان انجام دهید، می‌توانید به فروشگاه ترازوی تافر در اصفهان به صورت حضوری مراجعه کنید و با دریافت مشاوره بهترین خرید باسکول را در اصفهان انجام دهید.

  • مشاوره تخصصی
  • تضمین کمترین قیمت
  • تحویل در سراسر کشور
  • فروش به صورت اقساطی
  • تنوع بی نظیر از محصولات
  • نمایندگی رسمی شرکت های معتبر
  • ارائه محصولات خاص و پیشرفته ی روز
  • ارائه محصولات اقتصادی با کیفیت مناسب

ترازو دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله می توان به ترازوهای فروشگاهی، ترازوهای حساس و آزمایشگاهی، ترازوهای صنعتی، ترازو های نفرکش و باشگاهی، ترازوهای آشپزخانه، ترازوهای لیبل پرینتر و … اشاره کرد. مهمترین و پرفروشترین و کاربردی ترین دسته بندی های ذکر شده، ترازوهای فروشگاهی می باشد. 

خریداران حق دارند امن‌ترین، به صرفه ترین و ارزانترین راه‌ها را برای خرید انتخاب کنند و خرید از نمایندگی همیشه از بهترین راه های خرید شمرده می‌شود. 

نمایندگی ترازو در اصفهان

 گروه بازرگانی تافر به عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش انواع ترازوی محک در استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری توانسته در ارائه مشاوره صحیح در خرید انواع ترازوی محک و همچنین ارائه خدمات گارانتی و تعمیرات محصولات محک و نیز آموزش نحوه صحیح استفاده از محصولات گام بلندی در راستای جلب رضایت مشتریان بردارد.

همچنین گروه بازرگانی تافر با توجه به سابقه درخشان در صنعت توزین، افتخار کسب عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات و ترازوهای رادین و ترازوهای پند و ترازوهای پندتک را در استان اصفهان دارا می باشد و توانسته در این سالیان متمادی رضایت مشتریان محترم را جلب نموده و طرف قرارداد اکثر شرکتهای بزرگ و صنعتی استان اصفهان قرار گرفته است.

در ضمن گره بازرگانی تافر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش انواع ترازوهای فروشگاهی، ترازوهای صنعتی، ترازوهای حساس و آزمایشگاهی، ترازوهای خانگی و نفرکش، ترازوهای آشپزخانه و انواع ترازوهای خاص می باشد و همچنین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش سایر برندهای ترازو از قبیل کارین and ، radwag، اعتماد، اتحادcas ، digi ، dibal، تکین، صبا و غیره می باشد.

شایان ذکر است راه اندازی انواع سیستمهای پیچیده توزین صنعتی و نیمه صنعتی هم توسط گروه بازرگانی تافر انجام شده است.

 

خرید ترازو فروشگاهی در اصفهان

ترازوی فروشگاهی نیاز اساسی اکثر فروشگاهها و علی الخصوص فروشگاههای مواد غذایی می باشد. از قابلیتهای جدید ترازوهای دیجیتال در گروه فروشگاهی ،تولید بارکد واقعی می باشد که در بعضی از مدلهای ترازو بر روی لیبل نیز امکان چاپ دارد ، استفاده از ترازو بارکد زن لیبل پرینتر موجب سرعت کار در امور بسته بندی می گردد و امکان انبار داری را نیز ایجاد می نماید .

با توجه به امکانات متعدد، تنوع مدل ها و قیمت ها  انتخاب و خرید ترازو فروشگاهی در اصفهان و شهرهای بزرگ می‌تواند برای صاحبان کسب و کارها یک چالش باشد. در اینجا ما به عنوان یک گروه متخصص در تافر شما را برای انتخاب راهنمایی می‌کنیم.

اهمیت ترازوی فروشگاهی و قابلیت های آن

ترازوی فروشگاهی نیاز اساسی اکثر فروشگاهها و علی الخصوص فروشگاههای مواد غذایی می باشد و از سالهای قبل برای کسانی که ارتباط مستقیم با ترازو دارند به عنوان یک دغدغه مطرح بوده است ، با توجه به ترازو های قدیمی و پیشرفت روز افزون این صنعت در سالیان متمادی به اهمیت دستگاه پی می بریم ، امروزه در صنعت ترازوی فروشگاهی دستگاه هایی در حال تولید هستند که دارای کاربری ساده و کاربردی  وهمچنین  دقت توزین بالا می باشند که کاربر در زمان استفاده از ترازو با اطمینان خاطر و سرعت بالا موفق به جلب رضایت مشتری می گردد ،از قابلیتهای جدید ترازوهای دیجیتال در گروه فروشگاهی ،تولید بارکد واقعی می باشد که در بعضی از مدلهای ترازو بر روی لیبل نیز امکان چاپ دارد ، استفاده از ترازو بارکد زن لیبل پرینتر موجب سرعت کار در امور بسته بندی می گردد و امکان انبار داری را نیز ایجاد می نماید.

ترازوی فروشگاهی در فروشگاه ها و تولیدیهای مختلف همچون نانوایی ها، خرده فروشی ها، رستورانهای دریایی، گوشت و بسیاری اماکن دیگر جهت توزین کالاها با ماندگاری کم مورد استفاده میباشد. ترازوهای فروشگاهی قابلیت ارائه رسید و لیبل را دارند که روی آن نکاتی چون وزن/تعداد، قیمت واحد، قیمت کل و در برخی وزن خالص ( TARE ) را میتوان درج نمود. بعضی از انواع پیشرفته این ترازوها توان چاپ برچسب “RFID” را دارند که امکان ردیابی کالا را میسر میسازد. این گونه از ترازو به واسطه روی ترازو زمان محاسبه وزن یا قیمت کالاها را کاهش داده و دیگر نیازی به ثبت اطلاعات تک تک کالاها بصورت دستی نبوده و این امر میتواند به مدیریت از طریق نرم افزار، بارکدخوان و بسیاری دیگر ابزارها موکول گردد. در بسیاری از انواع این ترازو قطعه مهر و موم شده کالیبراسیون وجود دارد که نشانه کالیبره شدن خوانش وزن ترازوست بدین معنی که وزن خوانده شده توسط ترازو صحیح بوده و قابل دستکاری نمیباشد. در ایالات متحده امریکا ترازوها توسط “کنفرانس ملی اوزان و مقادیر”، در افریقای جنوبی “دایره استانداردهای افریقای جنوبی” و در بریتانیا توسط “سازمان بین المللی اندازه شناسی قانونی” مورد تائید واقع می شوند.

نکات مهم در انتخاب ترازو

برای یک انتخاب دقیق و خرید صحیح ترازوی مناسب فروشگاهی، می بایست نکات زیر را در نظر گرفت :

برند ترازو : ترازوهای فروشگاهی در کشور ما تحت عنوان برندهای مختلف تولید میشه که معروفترین آنها ، محک ، رادین ، توزین صدر ، پند ، کارین ، اعتماد و… می باشند و همچنین برندهای خارجی هم به صورت محدود در کشور ما وجود دارد که می توان به برندهای cas , camry ,digi , dibal  و.. اشاره کرد .

هرکدام از برندهای مذکور دارای مزایا و معایب می باشند و همچنین هر کدام تعدادی از محصولات فروشگاهی را تولید می کنند که می توانید با استفاده از مشاوره تخصصی گروه بازرگانی تافر ، بهترین برند را برای نیاز خود انتخاب نمایید.

ظرفیت ترازو : ترازو های فروشگاهی معمولا با ظرفیتهای مختلف از قبیل ۱۵ کیلو ، ۳۰ کیلو ، ۳۵ کیلو، ۴۰ کیلو ، ۵۰ کیلو ، ۶۰ کیلو ، ۷۰ کیلو و ۸۰ کیلو  تولید می شود که با توجه به نیاز و وزن محصولات ، می بایست بهترین گزینه انتخاب شود.

دقت ترازو : ترازو های فروشگاهی با دقتهای مختلف تولید می شود که معمولا نوع لودسلی که در ترازوها استفاده می شود تاثیر بسزایی در تعیین دقت ترازو دارد ، معمولا حداقل دقت ترازوهای فروشگاهی ۱ گرم ، ۲ گرم ، ۵ گرم ، ۱۰ گرم و ۲۰ گرم می باشد که رابطه مستقیم با ظرفیت ترازو دارد یعنی معمولا هرچقدر ظرفیت بالا برود دقت پایین تر می آید که الته این مورد استثناهایی هم دارد چونکه به غیر از ظرفیت ترازو عوامل دیگری نیز در تعیین دقت ترازو دخیل می باشد.

با توجه به اینکه امروزه قیمت محصولات هر روز گرانتر می شود ، داشتن ترازو با دقت بالا تاثیر زیادی در فروش دقیق و جلوگیری از کم باری دارد.

علمک ترازو : ترازو های فروشگاهی در دونوع علمکدار و بدون علمک تولید می شوند که هر کدام می توند برای افراد و مشاغل مختلفی مناسب باشد.

سینی ترازو : سینی ترازو های فروشگاهی از نظر شکل و جنس و اندازه قابلیت تغییر و انتخاب دارند

از نظر شکلی ، سینی ها به سه شکل تخت ، چهار لبه و فرغونی تقسیم بندی می شوند که بعضی از ترازوها  فقط یک مدل سینی را دارا می باشند و بعضی از دو مدل سینی استفاده می کنند و نیز در برخی از موارد می توان بصورت آپشنال از نوع دیگری از سینها به غیر از سینی پیش فرض استفاده کرد.

از نظر جنس سینی ، معمولا یک نوع از سینی ها ، سینی های پلاستیکی از جنس پلاستیک فشرده abs می باشد و نوع دیگر سینی های استیل می باشند.

از نظر اندازه هم بسته با ابعاد ترازو می تواند اندازه و ابعاد سینی ها متفاوت و بزرگ و کوچک شود.

پرینتر ترازو : ترازو های فروشگاهی پرینتردار ، این امکان را برای فروشنده فراهم می آورند که بتواند به مشتری فاکتور ارائه کرده و از بروز اشتباههای محاسباتی جلوگیری نماید و همچنین امکان دریافت گزارشات فروش برای کنترل میزان فروش با مبلغ صندوق فروشگاه نیز وجود دارد. در مدلهای پیشرفته تر امکان چاپ انواع بارکد و گزارشهای متنوع و چاپ qrcode و موارد دیگر نیز فراهم گردیده است

سایر امکانات ترازو : ترازو های فروشگاهی جدید که تحت عناوین ترازوهای plus و pro  تولید می شوند امکاناتی از قبیل اتصال به کارتخوانهای بانکی ، اتصال به کشوی پول ، اتصال به کامپیوتر ، اتصال به لیبل پرینتر و اتصال به بارکدخوان و همچنین امکان شبکه شدن به صورت wifi  و lan  و پورت rs232 نیز از امکانات جالب توجه این مدل از ترازوها می باشد

درضمن امکان ارتباط این مدل از ترازوها با نرم افزارهای مختلف فروشگاهی وجود دارد.

نوع استفاده از ترازو : ترازو های مختلف ممکن است با توجه به قابلیتهایی که دارند برای مشاغل مختلف مناسب باشند:

ترازو فروشگاهی برای میوه فروشی

با ورود ترازو های دیجیتال به بازار و همچنین ترازو فروشگاهی برای میوه فروشی یا ترازو فروشگاهی برای میوه و تره بار، سیستم میوه فروشی تحول بزرگی پیدا کرد. ترازو فروشگاهی برای میوه فروشی ها این امکان را فراهم می کند تا در تنظیمات ترازو نام میوه ها و قیمت هر کیلوی آن ها را وارد کنند تا در هنگام وزن کشی تنها با کمک کلید های روی صفحه ترازو، بتوانند به کار خود سرعت بخشند تا هم خطای محاسباتی به وجود نیاید و هم اینکه مشتری بتواند از قیمت هایی که فروشنده در ترازو وارد می کند، به کمک علمک که دارای صفحه نمایش می باشد، اطلاع دقیقی پیدا کند. معمولا در میوه فروشی ها بخاطر سایز مختلف میوه ها که کوچک و بزرگ هستند، از مدل ترازوی فروشگاهی که دارای سینی بزرگی می باشد، استفاده می کنند.

ترازوی فروشگاهی برای سوپرمارکت و مواد غذایی

اگر برای فروشگاه مواد غذایی خود به دنبال خرید بهترین ترازو فروشگاهی هستید، در اولین قدم لازم است تا حداکثر وزن را برای ترازویی که می خواهید در فروشگاه مواد غذایی استفاده کنید را مشخص کنید. معمولا چنین مشاغلی، از ترازوی ۳۰ و ۵۰ کیلویی استفاده می کنند. قدم بعدی در انتخاب ترازو برای فروشگاه مواد غذایی، پرینتر ترازو می باشد.  امروزه اکثر محصولات دارای بارکد می باشد. در این صورت می توانید از ترازو فروشگاهی مدل بارکد زن استفاده نمائید. اما اگر قصد راه اندازی فروشگاه کوچکی را دارید، و مشتریان نیازی به فاکتور خرید ندارند، بهتر است از ترازوی فروشگاهی فاقد پرینتر استفاده نمائید. قدم بعدی که قابل اهمیت می باشد، حافظه ترازو می باشد. در یک فروشگاه مواد غذایی تنوع محصولات بسیار زیاد است و بهتر است برای این منظور از ترازویی استفاده کنید که دارای حافظه زیادی برای ثبت محصولات باشد. اگر دارای چنین فروشگاهی می باشید، پیشنهاد ما به شما مشاوره با متخصصین گروه بازرگانی تافر می باشد.

ترازو برای فروشگاه های زنجیره ای

برای فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت های بزرگ لازم است تا با چندین سیستم توزین، فروشگاه خود را تجهیز کنند. به دلیل حجم بالای فروش و تعداد زیاد مشتری در چنین فروشگاه هایی شما وادار می شوید تا از بروز ترین و بهترین ترازوی فروشگاهی برای فروشگاه زنجیره ای خود استفاده کنید. از آنجایی که پس از توزین بعضی محصولات، لازم است در همان موقع بسته بندی شود، ترازوی لیبل پرینتر جزوی از تجهیزات مهم فروشگاه شما به شمار می آید. نحوه ی کار ترازو لیبل پرینتر به این صورت می باشد که بعد از وزن کشی محصول، اطلاعات کاملی از کالا از جمله وزن، قیمت، نام، بارکد و غیره را بر روی برچسب چاپ می نماید و به کمک لیبلی که بر روی کالا درج می شود، تمام اطلاعات محصول به صندوق فروشگاهی،ارسال می شود. در زمان خرید این ترازو حتما به مواردی نظیر ارتباط با شبکه، چاپ بارکد و گارانتی دستگاه توجه داشته باشید.

 

ترازو برای فروشگاه پروتئینی و مرغ و ماهی

اگر قصد خرید ترازو فروشگاهی برای فروشگاه پروتئینی و مرغ و ماهی را دارید، ابتدا پیشنهاد ما این است که ترازویی را انتخاب کنید که صفحه کیبورد آن در قسمت بالای ترازو باشد. چرا که بالا بودن کیبورد ترازو از آلوده شدن آن توسط رطوبت و آلودگی های مرغ و ماهی جلوگیری می کند و این ویژگی باعث می شود که ترازو از خراب شدن توسط عوامل گفته شده در امان بماند. مورد بعدی که لازم است در هنگام خرید ترازوی فروشگاهی به آن توجه نمائید، درج قیمت واحد و مبلغ کل به ریال می باشد. از مدل ترازویی استفاده نمائید که قادر به توزین بالای ۹۹.۰۰۰ تومان باشد. برای مشاغلی مانند فروشگاه پروتئینی و مرغ و ماهی، لازم است که ترازو دارای پرینتر باشه تا به مشتری فاکتور اقلام خریداری شده را تحویل دهد. در صورت امکان بسته بندی اقلام گوشتی، می توانید از ترازوی لیبل زن برای فروشگاه پروتئینی و مرغ و ماهی نیز استفاده نمائید.

ترازو برای فروشگاه ابزار آلات، یراق، پیچ و مهره

با پیشرفت در عرصه ی ترازو های فروشگاهی، روز به روز برای کسب و کارهای مختلف، ترازوهای منحصر به فردی به بازار ارائه می شود. اگر کسب و کار شما هم در حیطه ی  فروشگاه ابزار آلات و یراق آلات می باشد، برای کسب و کار شما نیز ترازوی فروشگاهی مخصوص به صنفتان تولید شده است. پس شما هم می توانید بهترین ترازو فروشگاهی برای ابزار آلات و یراق نیز داشته باشید. ویژگی این ترازو ها که بسیار کاربردی می باشد، مزیت قطعه شمار بودن آن هاست که به کمک این ویژگی کار شما بسیار راحت تر و ارائه خدمات به مشتریانتان نیز بسیار سریع تر انجام می شود. چگونگی کار کردن ترازو فروشگاهی ابزار آلات و یراق به این صورت است که از طریق قطعه شمار دستگاه می توانید اجناسی مانند پیچ، مهره، میخ و همچنین اجناسی که دارای وزن و اندازه مشابهی هستند را بر روی ترازو گذاشته و ترازو قادر به شمارش تعداد قطعات دقیق آن ها می باشد. فقط باید در هنگام انتخاب و خرید نوع و مدل ترازو برای فروشگاه ابزارآلات و یراق، به ظرفیت و دقت ترازو توجه داشته باشید.

ترازو برای کارگاه ها و کارخانه ها

همانطور که می دانید، سختی کار کارخانه جات صنعتی و کارگاه ها به نسبت فروشگاه ها بیشتر و متفاوت تر می باشد. از این رو جهت خرید ترازو برای کارگاه ها و کارخانه ها و کارخانه های صنعتی بهتر است ترازو هایی انتخاب شوند که دارای استحکام و مقاومت بالایی برای استفاده در چنین محیط های کاری باشند.بهترین ترازو برای کارگاه ها و کارخانه ها ترازو صنعتی می باشد. ترازو صنعتی با ظرفیت های متفاوتی تولید و عرضه می شوند که ظرفیت آن ها معمولا ۳۰ کیلوگرم، ۵۰ کیلوگرم و ۷۰ کیلوگرم می باشد.

 

ترازو خانگی

این گروه از ترازو ها دارای تنوع بسیاری می باشد. اما نکته ای که باید در هنگام خرید ترازو خانگی به آن توجه کنید، این است که این ترازو ها وارداتی می باشند ولی قطعات آن ها وارد نمی شود و در زمان خرابی ممکن است برای شما مشکل ساز شود. پس توصیه ی ما به شما برای خرید ترازو خانگی این است که در هنگام خرید ترازو دقت کنید و از برند های معتبر و با کیفیت، ترازو خانگی خود را انتخاب کنید.

خرید ترازو فروشگاهی ارزان

تنوع ترازو ها بسیار زیاد است. اگر قصد خرید ترازو داشته باشید با انواع و اقسام مدل های گوناگون مواجه شده اید. یکی از دلایل این اختلاف قیمت، اگر برند را در نظر نگیریم، به کیفیت ترازو فروشگاهی مربوط می باشد. ترازو فروشگاهی هر چه کارایی و کیفیت بالاتری داشته باشد، طبیعتا دارای قیمت بیشتری نیز می باشد و از لحاط کارایی و امکانات نیز یک سر و گردن از مدل های متوسط بالا تر است. اما اگر برای کسب و کار خود به دنبال خرید ترازو ارازن قیمت می باشید، باید بدانید که خرید ترازویی با کیفیت پایین می تواند برایتان مشکل ساز و یا قطعات آن به زودی خراب شود. از سوی دیگر خرید ترازوی ارزان قیمت دارای امکانات خاصی نمی باشد و محدودیت هایی نیز دارد. این نکته را هم لازم است اضافه کنیم که خرید ترازو با قیمت پایین، اگر به کیفیت بهتر کسب و کارتان اهمیت می دهید، به دلیل کار آمد نبودن و نداشتن امکانات در جهت بهبود خدمت رسانی به مشتری، پیشنهاد نمی گردد. اما اگر کسب و کاری کوچکی دارید و نمی خواهید بودجه ی زیادی صرف خرید ترازو فروشگاهی کنید، می توانید با انتخابی درست، ترازوی ارزان قیمتی را که مدنظرتان است، خریداری کنید

قیمت ترازو

قیمت ترازوها بستگی به برند ، امکانات ، ظرفیت ، دقت و سایر ویژگی ها متغیر می باشد و متاسفانه با توجه به تورم موجود در جامعه ، معمولا ثابت نمی باشد ولی به طور کلی می توان گفت ترازوهای چینی در زمره ترازوهای ارزان قیمت و ترازوهای ساده و پرینتر دار فروشگاهی به عنوان ترازوهای میان رده قیمت محسوب شده و به ترازوهای لیبل پرینتر و ترازوهای سری پلاسplus و پرو pro ترازوهای گرانقیمت گفته می شود

مشاوره رایگان و تخصصی خرید ترازو

گرو بازرگانی تافر امکان ارائه مشاورن تخصصی خرید ترازو را برای همه عزیزانی که قصد خرید ترازو را دارند فراهم نموده که بتوانند با توجه به تنوع بسیار زیاد ترازوهای موجود در بازار مناسبترین ترازو را انتخاب نمایند

کافی است برای دستیابی  به مشاوره کارشناسان گروه بازرگانی تافر با خط تلفن ویژه ۰۳۱۳۵۰۵۱ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق پشتیبانسی سایت به آدرس www.tafer.ir و یا سایر درگاههای ارتباطی از قبیل واتس آپ تلگرام ، اینستاگرام و … اقدام نمایید ، نکته حائز اهمیت این است که همشهریان اصفهانی می توانند از مشاوره حضوری هم بهره مند گردند.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاهده آموزش ها و آفرهای ویژه، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

سوالات متداول

گروه بازرگانی تافر با داشتن نمایندگی همه برندهای معتبر صنعت توزین و داشتن تنوع بالای محصولات موجود در کشور و همچنین ارائه مشاوره تخصصی و آموزش صحیح نحوه استفاده از ترازوها و همچنین ارائه محصولات با قیمت مناسب و کیفیت خوب و نیز امکان ارسال به سراسر کشور و فراهم آوردن امکان خرید مجازی از طریق وب سایت تخصصی www.tafer.ir و امکان خرید تلفنی از طریق خط ویژه ۳۵۰۵۱-۰۳۱ و امکان خرید حضوری از فروشگاه بزرگ تافر ، بهترین گزینه برای خرید انواع ترازو می باشد.

برای اینکه مشتریان با خیال راحت بتوانند قیمتها و محصولات ما را با سایر رقبا مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشند ، قیمتهای سایت تافر و قیمتهایی که بصورت تلفنی اعلام می گردد به روز می باشد.

محصولات خریداری شده با توجه به نظر مشتریان محترم و فاصله محل سکونت افراد و همچنین هزینه ارسال می توند از طریق پست ، تیپاکس ، باربری ، اتوبوس و پیک و غیره ارسال گردد.

گروه بازرگانی تافر همه انواع ترازو با برندهای مختلف را موجود دارد و نظر به نیاز مشتریان نوع ترازو و برند ترازوی مورد نیاز متفاوت می باشد و برای انتخاب بهترین برند ترازو که می تواند نیاز شما را برطرف نماید می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان گروه بازرگانی تافر بهره مند شوید.