مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی ترازوی برند پند تک

ترازو های برند پند تک در دسته ترازو های دیجیتالی قرار دارد. محصولات تولیدی شرکت پند تک نسبت به سایر رقبای خود از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند. علاوه بر کیفیت بهتر میتوان به مقرون به صرفه بودن این ترازو ها اشاره کرد. قیمت ترازوی پند تک نسبت به رقبای آن بسیار کمتر و به صرفه تر است.

برند پند تک بیش از 20 سال است که در حوزه طراحی و تولید ترازو های دیجیتالی فعالیت دارد. به عبارتی میتوان گفت بزرگترین برند تولیدات ترازو در حال حاضر برند پند تک میباشد. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی ترازوی پندتک بپردازیم.

قیمت ترازوی پند تک با توجه به مدل آن متغیر خواهد بود. مهم ترین چیزی که میتواند روی قیمت این ترازو تاثیرگذار باشد، قابلیت ها، کارایی و کیفیت بدنه آن است. هرچه میزان کارایی و قابلیت های آن بیشتر باشد، قیمت ترازوی پندتک افزایش خواهد یافت.

علاوه بر موارد گفته شده عواملی همچون خدمات پس از فروش و نوع گارانتی محصول میتواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ترازوی پند تک بگذارد.

 

قیمت ترازوی پند تک

همانطور که گفته شد قیمت گذاری ترازوی پند تک بر اساس ویژگی های آن میباشد. برای مثال اگر ترازویی ویژگی های کمتری را دارا باشند، هزینه آن کمتر خواهد بود. شما میتوانید برای شروع کار خود از ترازو هایی با نمایشگر ساده تری استفاده کنید.

برای مثال ما میتوانیم به شما ترازوی پندتک مدل PX3000 را پیشنهاد کنیم. قیمت ترازوی پند تک برای این محصول برای افرادی که میخواهند تازه شروع به کار کنند بسیار مناسب است. این محصول متناسب با ویژگی های فیزیکی و فنی که دارد میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

معرفی ترازوی پند تک مدل PX3000 _ بدون علمک:

این محصول دارای 14 ماه گارانتی بوده و دقت توزین این ترازو 1 تا 5 گرم میباشد. حداقل ظرفیت ترازوی پندتک مدل PX3000 حدود سی کیلوگرم است. قیمت این ترازوی پند که بدون علمک است حدود 5600000 تومان میباشد.

معرفی و خرید ترازوی پند تک صنعتی مدل PX7000

اگر قصد خرید ترازوی پندتک را دارید، ما مدل PX7000 را به شما پیشنهاد میکنیم.این ترازو دارای یک نمایشگر LED است که در یک قالب فلزی قرار دارد. ترازوی پند مدل PX7000 به عنوان محکم ترین و با دوام ترین محصول کارخانه پند تک معرفی شده است.

بدنه و سینی این ترازو فلزی بوده و یک قالب فلزی دورتا دور نمایشگر را احاطه کرده است. به علت استفاده بسیار فلز در بدنه ترازوی PX7000 از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

علاوه بر استحکام بسیار بالای آن میتوان به ویژگی ها و مشخصات فنی آن اشاره کرد. شما میتوانید ترازوی پندتک را به کامپیوتر، صندوق فروشگاه و چاپگر جانبی متصل کرد. این محصول دارای یک باطری پشتیبان است که در صورت نیاز آن استفاده کنید. قیمت ترازوی پند تک 8900000 تومان است.

نتیجه گیری:

شرکت پند تک با سابقه درخشان در تولید ترازو و باسکول توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند. قیمت ترازوی پند تک نسبت به رقبایش بسیار مناسب تر است. علاوه بر قیمت پایین و مناسب محصولات پند تک میتوان به کیفیت بدنه و قابلیت های فنی ترازو های پند تک اشاره کرد.