تعمیر انواع ترازو
ترازوهای صنعتی، آزمایشگاهی و حتی خانگی
تماس با ما
ترازوت خرابه؟!
کافیه یه تماس با ما بگیری!
تماس با ما
گروه تعمیراتی تافر
گروهی از زبده ترین مهندسان دوره دیده
تماس با ما
Previous
Next

گروه بازرگانی تافر

استفاده مداوم از ترازو ممکن است بعد از گذشت مدتی دستگاه رو نیازمند تعمیر کند. ترازو از جمله وسایلی است که می بایست دقیق باشد. اصلا کار ترازو در میزان دقت این دستگاه معنا پیدا می کند. ممکن است تعداد محدودی از ایرادات ترازو با کالیبره شدن برطرف شود ولی در هر صورت شما می توانید با کوچکترین تماس با گروه بازرگانی تافر تیمی از متخصصین تعمیر ترازو رو در کنار خود داشته باشید. از طرفی تعمیر ترازو غیر قابل اجتناب ترین اتفاقی است که بدون شک برای هر ترازو داری رخ می دهد. حتی اگر تمامی شرایط را برای بهبود عملکرد ترازوی خود به کار بگیرید هم روزی می رسد که به یک مرکز معتبر تعمیر ترازو نیاز پیدا خواهید کرد.

شرکت تافر چندین سال است که در زمینه ی سیستم های توزین در حال فعالیت می باشد و با شناخت کامل نسبت به تمامی برندها و تسلط تمام به تعمیرات ترازوی دیجیتال و باسکول دیجیتالی توانسته در تمامی مدت فعالیت خود بهترین مرکز ارائه ی خدمات و تحویل کالا گردد و در میان شرکت های همکار با داشتن نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برترین برندهای صنعت باسکول و ترازو متمایز گردد .

از ترازوهای حساس و کوچک گرفته تا ترازوهایی با ظرفیت بسیار بالا بدون هیچ محدودیت و استثنایی می توانید روی تیم تعمیراتی ما حساب باز کنید. تیم تکنسین ما قادر به تعمیر انواع ترازوهای مختلف هستند.

هر ترازویی ممکن است روزی خراب شود. ترازو برای صاحب یک کسب و کار وسیله ای حیاتی محسوب می شود. چطور یک صاحب کسب و کار می تواند کارش را بدون ترازو پیش ببرد..دیگر لازم نیست که بابت خراب شدن ترازویتان نگران باشید. یک تیم از کارکشته ترین افراد دوره دیده تا پایان کار همراه و پشتیبان شما خواهند بود.

تعمیر ترازو با استانداردهای جهانی

تخصص

تیم دوره دیده و متخصص در زمینه تعمیر ترازو. تمامی کارشناسان ما دارای گواهینامه استاندارد تعمیر ترازو هستند.

پیگیری تا حل مشکل

بر هیچکس پوشیده نیست که تعمیر بعضی ترازوها می تواند خسته کننده و وقتگیر باشد. ولی تکنسین های ما تا حل مشکل و تعمیر نهایی ترازو در کنار شما خواهند بود.

خدمات اورژانسی

شما می توانید هر زمان از شبانه روز روی کمک تیم تعمیر ترازوی ما حساب کنید. ۲۴ ساعت روز، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال.

خدمات پیوسته

شما می توانید به صورت پیوسته از خدمات تعمیری ما از جمله کالیبره کردن دوره ای ترازوی خود، بهره ببرید.

انتظارات یک مشتری از یک مجموعه تعمیراتی

وقتیکه شما خدمات تعمیراتی ترازوهای خود را به یک شرکت می سپارید چه توقعاتی از آن مجموعه دارید؟ مطمئنا می خواهید که تیم مورد نظر کاملا دوره دیده، آموزش دیده و با تجربه باشند. ولی چطور می توانید از این حیث اطمینان حاصل کنید. دو تا فاکتور هست که می تونه خیال شما رو از همه چیز راحت کنه. میزان گستردگی استوارنامه شرکت و تکنسین های دارای گواهینامه

میزان گستردگی استوارنامه شرکت
محدوده گسترده خدمات تعمیراتی ما دربرگیرنده انواع ترازو از جمله ترازوهای فروشگاهی، باسکول و باسکولت، ترازوهای الکترونیکی، ترازوهای آزمایشگاهی و ترازوهای مربوط به وزن کشی طلا و جواهرآلات می باشد.
تکنسین های دارای گواهینامه
تمامی مهندسین تکنسین ما دوره های لازم برای مهارت در تعمیر انواع ترازو را گذرانده و از سد آزمون های متعدد اعتبارسنجی استاندارد جهانی با موفقیت عبور کرده اند. تیم متخصص گروه بازرگانی تافر با بیش از حد ۵۰۰ مورد تعمیر موفقیت آمیز توانسته به یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تعمیر ترازو در سطح کشور بدل شود.
Previous
Next

رضایت مشتریان

خدمات گروه بازرگانی تافر

پاسخگویی سریع به مشکلات اورژانسی

به شما این اطمینان را می دهیم که در کمتر از چهار ساعت به مشکلات ترازوی شما توسط تکنسین های متخصص رسیدگی شود. فقط کافیست با ما تماس بگیرید

تکنسین های دوره دیده

تکنسین های با تجربه، دوره دیده و دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی همگی در تافر جمع شده اند تا به شما خدمت رسانی کنند.

رفع مشکل در کمترین زمان ممکن

بعد از عیب یابی در کمترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر و در محل کسب و کار شما دوباره نصب و راه اندازی خواهد شد

ارائه دهنده قطعات جانبی

ارائه دهنده انواع قطعات و لوازم جانبی انواع ترازو از جمله باتری ترازو، کیبورد، لودسل، نمایشگر، شارژر و علمک نمایشگر انواع ترازو. (لازم به ذکر است که تمامی قطعات لازم به دست متخصصین این حوزه تعویض می گردد)

تعمیر ترازو در محل

از دیگر خدمات این شرکت تعمیر ترازوهای شما در محل کسب و کار شماست که روشی است برای کاهش هزینه های تعمیرات که در نهایت به نفع مشتری ماست. خیلی از مشکلات ترازو را می توان به دست متخصص در محل کسب و کار مشتری رفع و رجوع کرد که این امر باعث صرفه جویی در وقت هم خواهد شد. 

مسلط به تمامی برندها

*تخصص در تعمیر انواع برندهای ترازو از قبیل  محک، دیجی، توزین صدر، صنایع پند، کمری، رادواگ، کیا، دیبال، اِی اند دی، او سی اس، تی اسکیل، میزان بی نظیر،گروه صنعتی اعتماد، رادین و ...

بیش از 

۱۵

سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر ترازو

بیش از 

۱۵۰۰

پروژه موفق تعمیراتی

بیش از 

۵۰۰

مشتری راضی

نشانه های یک ترازوی دیجیتال خراب

۱) نمایش اعداد مختلف برای اجسام هم وزن

اگر ترازوی شما برای اجسام مشابه و هم وزن اعداد متفاوتی رو نشان می دهد می تواند نشانه خرابی آن باشد. برای حصول اطمینان از وجود چنین عیبی می توانید یک جسم را چند بار وزن کنید و در صورت نمایش اعداد مختلف می توانید مطمئن شوید که ترازوی شما نیاز به تعمیر دارد.

در چنین موردی ترازوی شما نیاز به کالیبره شدن دارد. خیلی از ترازوهای دیجیتال مکانیسم مشخصی برای کالیبره شدن دارند. ترازوهای دیجیتال هر چند ماه یک بار نیاز به کالیبراسیون دارند.

۲) عدم ثابت بودن وزن در ترازوهای مختلف

این مشکل وقتی پیش می آید که وزنی که ترازوی شما نشان میدهد با یک ترازوی دقیق و کالیبره شده متفاوت باشد. در این مورد ممکن است مشکل از باگ های الکترونیکی نمایشگر ترازو باشد.

۳) ثابت نماندن اعداد نمایشگر

این مشکل مربوط است به ثابت نماندن عدد نمایشگر بر روی یک عدد واحد. در واقع علی رغم ثابت بودن جسم بر روی ترازو، عدد و یا عقربه نمایشگر دچار نوسان می شود.

۴) ناخوانا شدن نمایشگر ترازو

گاهی اوقات نمایشگر ترازو دچار تیرگی و ماتی می شود و اعداد آن به درستی خوانده نمی شود. این مشکل می تواند حاکی از وجود سکشنی خراب در نمایشگر  باشد. در چنین مواردی می توانید اقدام به تعویض باتری و یا کابل برق ترازو کنید.

۵) وجود زنگ زدگی و پوسیدگی در ترازو

این مشکل کاملا به بحث مکانیکی و فیزیکی ترازو مربوط است و معمولا در محیط هایی با روطبت بالا بیشتر رخ می دهد. از دیگر دلایل این مشکل می تواند نفوذ آب به سلول های وزن کشی ترازو باشد.

تعمیر انواع ترازو در مجموعه تافر

عوامل کاهش عمر ترازو

۱)قرار دادن ترازو بر روی سطوح ناهموار و نرم. همیشه سعی کنید که کارهای وزن کشی خود را روی سطوح سخت و هموار انجام دهید. وزن کشی بر روی سطوح نرم مثل فرش و موکت می تواند باعث نمایش اعداد متفاوت شود.

۲) تقسیم نامساوی وزن بر روی ترازو. هر جسمی یک نقطه ثقل دارد. ترازوها هم از این قاعده مستثنی نیستند. پس سعی کنید جسم خود را به درستی بر روی ترازو قرار دهید (جسم خود را بر روی مرکز ثقل کفی قرار دهید)

۳) کالیبره نبودن ترازو. ترازوهای دیجیتالی نیاز دارند که مرتبا کالیبره شوند. ممکن است بعضی ترازوها آنقدر حساس باشند که بعد از هر جابجایی به مکانی جدید نیاز به کالیبره شدن داشته باشند. بعضی ترازوها آیتم کالیبره خودکار دارند و هر چند وقت یک بار کالیبره می شوند. 

۴) خراب یا ضعیف بودن باتری. اساس کار ترازوهای دیجیتال منبع برقی است که به ترازو متصل شده است. هر گونه نوسان و یا نقصان در منبع تولید نیرو می تواند باعث نمایش اعداد مختلف برای اوزان یکسان باشد. 

۵) سعی کنید از وزن کشی در هوای بادی و طوفانی خودداری کنید. حتی باد یک کولر و یا پنکه هم می تواند در وزن کشی شما تاثیر مخرب بگذارد.

۶) قرار گرفتن ترازو در معرض آب و رطوبت. نفوذ هر گونه مایع و رطوبت به داخل ترازو می تواند باعث بروز ایراداتی در ترازو شود.

۷) اورلود کردن و یا همان اضافه بار بر روی ترازو. هر ترازویی یک آستانه تحمل مشخصی برای تحمل وزن اجسام دارد و اگر بیش از حد این آستانه، وزن به ترازو اضافه شود ممکن است باعث بروزخطا در نمایش وزن شود.

۸) وجود امواج الکترومغناطیسی در محیطی که ترازو در آن قرار دارد. وجود چنین امواجی می تواند باعث بروز خطا شود. دستگاه هایی از قبیل گوشی موبایل، مایکرویو و هر دستگاه الکترونیکی دیگر می تواند باعث رهاسازی امواج الکترومغناطیسی شود.

۹) گاهی اوقات هم ممکن است ترازو در معرض دمای بالا قرار بگیرد که در این صورت ممکن است به مایع کریستالی نمایشگر آسیب وارد شده و نمایشگر از کار بیفتد. در این صورت کاری از دست شما برنمی آید و می بایست با یک شرکت تعمیراتی معتبر تماس بگیرید.